counter create hit

مطالب مرتبط:

لکه بینی قبل از پریود، درمان دارویی

برای قطع شدن لکه بینی قبل از پریود چکار باید بکنم؟

داروهای خانگی معده درد، مفید برای خانم ها

مشکلات معده برای هرکسی پیش می آید حتی خفیف ترین بیماری های معده باعث اختلال درکارهای روزمره میشود و بسیار درد آور است.

بیماری نجفی، بیماری رجال سیاسی کشور است!

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران گفت: بیماری شهردار تهران، بیماری رجال سیاسی کشور است و این استعفای شهردار برای شورای شهر قابل پذیرش نیست.

بیماری دلیل کافی برای استعفا نیست

رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران با اشاره به این که بیماری شهردار تهران بیماری رجل سیاسی است و بسیاری از رجل سیاسی با وجود این بیماری به مسئولیت خود ادامه دادهâاند، گفت: âاین بیماری را دلیل کافی برای استعفای شهردار تهران نمیâدانم. ...

درمان یبوست کودکان، ترس کودک

باید به کودک اموزش دهید که ادرار و مدفوع چگونه به وجود می اید در غیر اینصورت بچه انها را جزء دارایی های بدن خودش می داند.

بیماری کاندیدیازیس واژن، مانع پریود شدن می شود؟

بیماری کاندیدیازیس یا عفونت قارچی بیماری شایعی در بین زنان است که به احتمال زیاد حداقل یک بار در زندگی هر زنی رخ می دهد.

برای درمان خشکی واژن، چه کنیم؟

با پزشک صحبت کنید تا بتوانید متوجه علت اصلی خشکی واژن خود شوید.

دندان درد در بارداری، علت و روش های مراقبت

در دوران بارداری علت اصلی دندان درد ها و پوسیدگی های دندان به دلیل زیاد شدن اسید موجود در دهان هست.

انتصاب رئیس دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی

دکتر علی خاکی صدیق رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با صدور حکمی دکتر امیر عباس نجفی را به عنوان رئیس دانشکده مهندسی صنایع این دانشگاه منصوب کرد.

اقدامات قبل بارداری، نکات مهم و کاربردی

اگر از نظر دندان ها مشکلی دارید قبل از بارداری به درمان آن بپردازید.

بیماری تنبلی تخمدان در زنان، قابل کنترل است؟

پلی کیستیک هستم الانم ویتاگنوس، اسپیرونولاکتون و متفورمین می خورم.

بیماری شهردار تهران چیست؟

بیماری شهردار تهران چیست؟

زگیل تناسلی زنان، درمان می شود؟

به خاطر زگیل تناسلی داخل رحمم رو فریز کردم. دکتر بهم گفت تو تسریع بارداری مفیده. اما هنوز باردار نشدم.

ایا سقط مکرر درمان دارد؟

من چهار بار سقط جنین داشتم، آیا می توانم دوباره باردار شوم؟

اشتباهات مرسوم درباره حجامت کردن و زمان های خاص انجام آن

حجامت کردن برای پیشگیری از بروز بیماری ها و تقویت سیستم بدن در بهار و پاییز برای افراد انجام می شود اما باید بسته به نوع مزاج و طبق نظر پزشک صورت گیرد. نوشته اشتباهات مرسوم درباره حجامت کردن و زمان های خاص انجام آن اولین بار در پزشکی پدیدار شد. ...

علت سردمزاجی در زنان، درمان با بادکش مفیده؟

سرد مزاجی زناشویی فقط با بادکش درمانی بر طرف نمی شود بلکه بادکش بخشی از درمان هست.

درمان کیست تخمدان، چه کنم های زنانه

من تازه نامزد کردم دوسال پیش کیست داشتم جراحی کردم. دوباره قرص نوشتن.

راهکارهای حفظ سلامت کلیه ها را بشناسید

کلیه ها عضو مهم بدن هستند که حفظ سلامت آنها بسیار ضروری است.

دوا و درمان برخی ایرانی ها برای داشتن فرزند پسر!

گزارش روزنامه «شهروند» درباره تمایل و دوا و درمان تعدادی از ایرانی ها برای داشتن فرزند پسر را می خوانید.

تراشه ای در مغز انسان، که بیماری را درمان می کند

تراشه ای در مغز انسان، که بیماری را درمان می کند

بیگ بنگ: رابط کنترل مغز از جمله فناوری های در حال ِ توسعه ای به حساب می آید؛ که ما هنوز از...

متن "آدرس" است. "دل درد"...!

این متن «تیتر» ندارد، «دل درد» دارد...!

در اصل همان, هر دو "" و "" در آن روز اتاق یا سالن پذیرایی میزبان سیاه یا توالت بسیار مهم است چرا که مظنون اتاق دوم پذیرش! به همین دلیل است که به معنی هیچ روز به خانه می بینید؟! جسارت است نه زمان برای حدس و گمان و نه عدم وجود موضوع و در نتیجه نوشتن این وبلاگ. هیچ هیچ هیچ. ... این روزها با تشکر از تلاش های زلزله آلودگی هوا, C, خیابان مهران مدیری ناصر سلطنتی مطیع و هزینه های ماموران سد معبر کشور, عباس, جدید, و فلان و... موضوع فت و فراوان است. اما زمانی که من در جایی خوانده که مدرک کارشناسی ارشد در بازاریابی گردشگری - کمپین "تمیز کردن توالت" برای جلوگیری از پرواز گردشگران خارجی بود و سر از پا آن را می دانم! ; چرا که نه با این راه یکی از بهترین و کاربردی ترین حفاظت حتی در حال حاضر در فضای مجازی و غیر مجازی تکرار من فکر می کنم باید آن را آقای محمد انصاری به 15 سال تجربه در زمینه گردشگری باید وجود داشته باشد یک جایزه. نمایندگی داد و امتحان است. او اذعان می کند:" از آنجا که از خاک و مراحل توالت های عمومی ، گردشگران خارجی که در یک محل با این مشکل روبه‌رو می‌شدند آن را به همه‌جا تعمیم و اطلاعات خود را در اختیار دیگر گردشگران نیز قرار می‌دادند.» نکته تاسف بارتر ماجرا این است که حتی شنیده می شود بعضی از گردشگران خارجی قرص مخصوصی مصرف می کنند تا در بازدیدهایشان از مناطق گردشگری کشور نیاز به دستشویی نداشته باشند و به همین سبب بعضا دچار دل درد هم می شوند!این حتما و حتما ‌یک فاجعه و آبروریزی برای ماست که مدعی مهمان نوازی هم هستیم. اصلا کاری به گردشگران خارجی نداریم، خودمان و خودتان وقتی مثلا از تهران به اصفهان یا بالعکس، از شیراز به مشهد، از مشهد به همدان، از سیستان به آذربایجان، از سمنان به چهار محال و بختیاری یا از هرمزگان به کهکیلویه و بویراحمد و... از این شهر به آن شهر و از نقطه ای به نقطه دیگر می رویم و اقامتگاهمان غیر از هتل است وقتی به دستشویی های عمومی می رویم اگر احیانا توالت ها مناسب و تمیز نباشد چه خاطره بدی در ذهنمان نقش می بندد؟ خاطره تلخی که ممکن است مثل همان گردشگران خارجی به همه‌جا تعمیم و اطلاعات خود را در اختیار سایر دوستان و آشنایان هم قرار دهیم، کاری هم به این نداریم که مثلا آن شهر یا آن منطقه گردشگری از چه زیبایی های برخوردار بوده است، غیر از این است؟ اینجاست که پیشنهاد کمپین «توالت تمیز» برای جلوگیری از فرار گردشگران خارجی ، نقش مهم و کاربردی خود را نشان می دهد. پی نوشت یک: کمپین «توالت تمیز»، از مردم می خواهد که با هدف اصلاح از طرف مسوولین مربوطه، توالت های کثیف و غیربهداشتی را با عکس و فیلم به اشتراک بگذارند. البته در پی شکل گیری این کمپین پیشنهاد جالب دیگری با موضوع ارسال عکس از توالت‌های تمیز هم مطرح شده که با نشان دادن آن‌ها، دیگران به اصلاح امور تشویق شوند. پی نوشت دو: يكي از دوستان مي گفت مادر خدابيامرزم وصيت كرد از مالش در جاده تهران-مشهد دستشويي بسازيم،چون با آن پول نمی شد مستقلا کاری کرل پولش را داديم به وزارت راه که خودشان هم كمك كنند ؛آن دستشويي بالاخره در ٧٠كيلومتري سبزوار ساخته شد.