counter create hit

مطالب مرتبط:

سقوط برج روی کتابخانه در دانمارک

جدیدترین اخبار گوناگون را در «تابناک با تو» از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از آخرین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی، فیلم و عکس هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و ... را دنبال خواهید کرد. همچنین «تابناک باتو» ...

وزیر اطلاعات: با دروغ و اتهام به نتیجه نمی رسیم

وزیر اطلاعات تصریح کرد که رسانه ها باید در ارائه مطالب صحّت را اصل قرار دهند.

جزئیات اخراج «جیش الاسلام» از دوما

بنا بر اعلام وزارت دفاع روسیه، گروهک جیش الاسلام پذیرفته که سلاح خود را بر زمین گذاشته و شهر دوما را ترک کند.

کشف جسد یک مرد ۳۶ ساله در شیراز

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز از کشف جسد یک مرد ۳۶ ساله در رودخانه خشک شیراز خبر داد.

دولت با قدرت تک نرخی شدن ارز را اجرا خواهد کرد

دومین جلسه بررسی مسایل ارزی کشور به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

بیانیه سپاه در سالروز شهادت امیر صیاد شیرازی

ویژگی ها و صفات ممتاز اخلاقی، مدیریتی شهید صیاد شیرازی او را به الگویی برای نیروهای مسلح و مدافع انقلاب، استقلال و تمامیت ارضی کشور تبدیل کرده است.

امیر قطر با ترامپ دیدار کرد

شیخ تمیم بن حمد بن خلیفه آل ثانی امیر قطر با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا دیدار کرد.

جزییات نحوه ثبت نام و خرید طرح ترافیک

سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در اطلاعیه ای در مورد ثبت نام در سامانه «تهران من» توضیحاتی ارائه کرد.

پوتین فکر و قلب هزاران نفر از کشورهای مسلمان برای تسخیر کرد ؟ / رئیسâ € Œجمهوری روسیه درب در خاورمیانه به شخص دیگری.

پوتین عقل و قلب هزاران شهروند کشورهای اسلامی را تسخیر کرد/ رئیس‌جمهوری روسیه درهای خاورمیانه را به روی خود گشود

تحلیلگر رهبر در جهان عرب در سرمقاله روزنامه "رای روزنامه" مصر امروز " نوشت که تفاوت بین بمب, این گزارش می گوید که در مارس سال ۲۰۰۳ پس از ورود نیروهای این کشور به بغداد برای ادعای پیروزی و همتای روسی است که از همان قوانین در پایگاه نظامی کشور خود در لاذقیه سوریه استفاده می شود وجود دارد. گزارش, اخبار, "او گفت:. علاوه بر آن آرام" و سردبیر روزنامه مطرح شده در سرمقاله این روزنامه به سفر روز گذشته "ولادیمیر پوتین" رئیسجمهوری روسیه به سوریه است. دور هورمون در حاشیه روسیه متشکل از سه ترمینال اصلی در سوریه و مصر و ترکیه نشان می دهد که قدرت نفوذ مسکو با سرعت بسیار بالا در مقابل به کاهش آمریکا نفوذ خود در منطقه و همچنین قوی از محور مقاومت و آن به اصلی‌ترین مساله عربی بیش از هر زمان دیگری است. طبیعی بود که رئیس‌جمهوری روسیه این تور خاورمیانه‌ای را با بازدید از پایگاه هوایی حمیمیم در منطقه لاذقیه در شمال سوریه آغاز کند. پایگاهی که نقش قابل توجهی در حل بحران سوریه به نفع ارتش عربی سوریه و خنثی شدن تمامی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته با هدف سقوط نظام اسد داشت. اینکه پوتین در میان خلبان‌های روسیه اعلام کرد که عملیات این کشور در سوریه به پیروزی رسیده است و به عنوان فرمانده کل نیروهای مسلح روسیه دستور بازگشت جنگنده‌ها و خلبان‌های روسیه را صادر کرد نیز بخش دیگری از نمایش قدرت پوتین بود. پیروزی که پوتین در سوریه به دست آورده منجر به آن شده است که درهای منطقه خاورمیانه را به روی خود باز کند و توانست از مسیر این پیروزی پیام قدرتمندی را به حکومت‌های خاورمیانه و ملت این منطقه ارسال کند و آن این است که اقدام‌های سیاسی روسیه بر اساس دیپلماسی با حمایت نیروی نظامی می‌تواند یک نظریه جهانی جدید را ایجاد کند که می‌تواند پیروزی‌هایی را برای خود و متحدانش کسب کند. تفاوت بزرگی میان جورج بوش پسر، رئیس‌جمهوری اسبق آمریکا که در آوریل سال ۲۰۰۳ پس از ورود نیروهای این کشور به بغداد اعلام پیروزی کرد و همتای روس وی که از همین تعبیر در پایگاه نظامی کشورش در لاذقیه استفاده کرد وجود دارد. در مورد اول نیروهای آمریکایی با تقابل نیروهای مقاومت عراقی مواجه شدند و شکست خوردند و صدها نفر از سربازان ارتش خود را از دست دادند چرا که این کشور با دروغ لابی اسرائیلی و تحریکات این رژیم وارد عراق شده بود. در مورد دوم اما روسیه ثمره پیروزی خود در زمینه اداره بسیار خوب بحران سوریه و همچنین عدم تردیدش در ارسال جنگنده‌ها و ژنرال‌هایش برای نجات متحد سوری خود با هدف شکست برنامه آمریکا در سوریه را برداشت می‌کند. اقدامی که عقل و قلب هزاران نفر مردم جهان عربی و اسلامی را از آنِ خود کرد.