counter create hit

مطالب مرتبط:

لکه بینی قبل از پریود، درمان دارویی

برای قطع شدن لکه بینی قبل از پریود چکار باید بکنم؟

داروهای خانگی معده درد، مفید برای خانم ها

مشکلات معده برای هرکسی پیش می آید حتی خفیف ترین بیماری های معده باعث اختلال درکارهای روزمره میشود و بسیار درد آور است.

بیماری نجفی، بیماری رجال سیاسی کشور است!

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران گفت: بیماری شهردار تهران، بیماری رجال سیاسی کشور است و این استعفای شهردار برای شورای شهر قابل پذیرش نیست.

بیماری دلیل کافی برای استعفا نیست

رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران با اشاره به این که بیماری شهردار تهران بیماری رجل سیاسی است و بسیاری از رجل سیاسی با وجود این بیماری به مسئولیت خود ادامه دادهâاند، گفت: âاین بیماری را دلیل کافی برای استعفای شهردار تهران نمیâدانم. ...

درمان یبوست کودکان، ترس کودک

باید به کودک اموزش دهید که ادرار و مدفوع چگونه به وجود می اید در غیر اینصورت بچه انها را جزء دارایی های بدن خودش می داند.

بیماری کاندیدیازیس واژن، مانع پریود شدن می شود؟

بیماری کاندیدیازیس یا عفونت قارچی بیماری شایعی در بین زنان است که به احتمال زیاد حداقل یک بار در زندگی هر زنی رخ می دهد.

برای درمان خشکی واژن، چه کنیم؟

با پزشک صحبت کنید تا بتوانید متوجه علت اصلی خشکی واژن خود شوید.

دندان درد در بارداری، علت و روش های مراقبت

در دوران بارداری علت اصلی دندان درد ها و پوسیدگی های دندان به دلیل زیاد شدن اسید موجود در دهان هست.

انتصاب رئیس دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی

دکتر علی خاکی صدیق رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با صدور حکمی دکتر امیر عباس نجفی را به عنوان رئیس دانشکده مهندسی صنایع این دانشگاه منصوب کرد.

اقدامات قبل بارداری، نکات مهم و کاربردی

اگر از نظر دندان ها مشکلی دارید قبل از بارداری به درمان آن بپردازید.

بیماری تنبلی تخمدان در زنان، قابل کنترل است؟

پلی کیستیک هستم الانم ویتاگنوس، اسپیرونولاکتون و متفورمین می خورم.

بیماری شهردار تهران چیست؟

بیماری شهردار تهران چیست؟

زگیل تناسلی زنان، درمان می شود؟

به خاطر زگیل تناسلی داخل رحمم رو فریز کردم. دکتر بهم گفت تو تسریع بارداری مفیده. اما هنوز باردار نشدم.

ایا سقط مکرر درمان دارد؟

من چهار بار سقط جنین داشتم، آیا می توانم دوباره باردار شوم؟

اشتباهات مرسوم درباره حجامت کردن و زمان های خاص انجام آن

حجامت کردن برای پیشگیری از بروز بیماری ها و تقویت سیستم بدن در بهار و پاییز برای افراد انجام می شود اما باید بسته به نوع مزاج و طبق نظر پزشک صورت گیرد. نوشته اشتباهات مرسوم درباره حجامت کردن و زمان های خاص انجام آن اولین بار در پزشکی پدیدار شد. ...

علت سردمزاجی در زنان، درمان با بادکش مفیده؟

سرد مزاجی زناشویی فقط با بادکش درمانی بر طرف نمی شود بلکه بادکش بخشی از درمان هست.

درمان کیست تخمدان، چه کنم های زنانه

من تازه نامزد کردم دوسال پیش کیست داشتم جراحی کردم. دوباره قرص نوشتن.

راهکارهای حفظ سلامت کلیه ها را بشناسید

کلیه ها عضو مهم بدن هستند که حفظ سلامت آنها بسیار ضروری است.

دوا و درمان برخی ایرانی ها برای داشتن فرزند پسر!

گزارش روزنامه «شهروند» درباره تمایل و دوا و درمان تعدادی از ایرانی ها برای داشتن فرزند پسر را می خوانید.

امضای تفاهم نامه همکاری این دانشگاه با سازمان بسیج علمی

امضای تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد با سازمان بسیج علمی

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا در مراسم امضای این توافقنامه با حضور دکتر حسین آل قدیانی رئیس سازمان بسیج علمی دکتر بیژن رنجبر معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی ایران است. رنجبر ابراز رضایت خود را با امضای این تفاهمنامه گفت: این توافق یک نقطه شروع برای همکاری های علمی پژوهشی و فن آوری دانشگاه آزاد اسلامی سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری کشور است. معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی افزود: تفاهم‌نامه مذکور در راستای جذب و ساماندهی نخبگان و راه‌اندازی مراکز نوآوری و استارت‌آپ‌هاست. وی با بیان اینکه سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری کشور، قشر بزرگی از دانش‌آموزان تا دانشگاهیان را در بر‌می‌گیرد، گفت: قطعاً در این سازمان شناسایی و طبقه‌بندی نخبگان صورت گرفته و ما می‌توانیم از توانمندی‌ها و تجارب این سازمان استفاده کنیم. معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر لزوم جذب نخبگان در دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تعداد زیادی فارغ‌التحصیل مقطع دکتری در کشور داریم که بیکار هستند. ما تلاش داریم تا با سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی‌های صحیح در حل مشکل بیکاری نخبگان کمک کنیم. وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی با توانمندی‌های بالایی در سطح کشور گستردگی دارد، گفت: این دانشگاه سعی دارد تا با همکاری سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری کشور، گام‌های موثری در زمینه‌های پژوهشی، علمی و فناوری برداشته و با راه‌اندازی کسب و کارهای کوچک و شرکت‌های خصوصی در حل مشکل بیکاری فارغ‌التحصیلان کمک‌های لازم را انجام دهد. توسعه استارت‌آپ‌ها و ایجاد اشتغال پایدار دکتر داود ثمری مدیرکل توسعه فناوری و ارتباط با صنعت در این مراسم، با اشاره به هدف اصلی این تفاهم‌نامه گفت: راه‌اندازی مرکز نوآوری و فناوری با نام پیشرفت، هدف اصلی امضای این تفاهم‌نامه است. وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی امروز سعی دارد به سمت دانشگاه حل مسئله پیش رود، گفت: در همین زمینه یکی دیگر از اهداف امضای این تفاهم‌نامه، توسعه استارت‌آپ‌ها و ایجاد اشتغال پایدار خواهد بود. ثمری خاطرنشان کرد: خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری کشور دارای بازار خوبی برای محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها هستند. مدیرکل توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی، راه‌اندازی صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر را یکی دیگر از اهداف امضای این تفاهم‌نامه دانست و گفت: این صندوق با حمایت از استارت‌آپ‌ها، کمک شایانی در این زمینه خواهد کرد. وی در پایان خاطرنشان کرد: دبیرخانه کارگروه مشرک این تفاهم‌نامه در پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل خواهد شد و امور اجرایی آن به زودی آغاز می‌شود.