counter create hit

مطالب مرتبط:

سقوط برج روی کتابخانه در دانمارک

جدیدترین اخبار گوناگون را در «تابناک با تو» از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از آخرین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی، فیلم و عکس هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و ... را دنبال خواهید کرد. همچنین «تابناک باتو» ...

وزیر اطلاعات: با دروغ و اتهام به نتیجه نمی رسیم

وزیر اطلاعات تصریح کرد که رسانه ها باید در ارائه مطالب صحّت را اصل قرار دهند.

جزئیات اخراج «جیش الاسلام» از دوما

بنا بر اعلام وزارت دفاع روسیه، گروهک جیش الاسلام پذیرفته که سلاح خود را بر زمین گذاشته و شهر دوما را ترک کند.

کشف جسد یک مرد ۳۶ ساله در شیراز

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز از کشف جسد یک مرد ۳۶ ساله در رودخانه خشک شیراز خبر داد.

دولت با قدرت تک نرخی شدن ارز را اجرا خواهد کرد

دومین جلسه بررسی مسایل ارزی کشور به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

بیانیه سپاه در سالروز شهادت امیر صیاد شیرازی

ویژگی ها و صفات ممتاز اخلاقی، مدیریتی شهید صیاد شیرازی او را به الگویی برای نیروهای مسلح و مدافع انقلاب، استقلال و تمامیت ارضی کشور تبدیل کرده است.

امیر قطر با ترامپ دیدار کرد

شیخ تمیم بن حمد بن خلیفه آل ثانی امیر قطر با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا دیدار کرد.

جزییات نحوه ثبت نام و خرید طرح ترافیک

سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در اطلاعیه ای در مورد ثبت نام در سامانه «تهران من» توضیحاتی ارائه کرد.

آغاز ثبت نام آزمون استخدام در دانشگاه صنعتی شریف

آغاز ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه صنعتی شریف

تیم خبرنگار دانشگاه خبرگزاری آنا است. دانشگاه صنعتی شریف برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در چارچوب قوانین و مقررات و استخدام عضو, علمی ساختمان در اختیار هیئت امنای این دانشگاه تعداد 16 نفر واجد شرایط برای اجرای قرارداد پیش نویس جذب. جذب این افراد از طریق آزمون کتبی و مصاحبه و گزینش با روبان سه ماه دوره آزمایشی برای این سرویس در تهران است. رجیستری در این آزمون منحصرا از طریق اینترنت و از طریق پایگاه ملی اطلاعات برای ارزیابی به آدرس www.sanjesh.org از شروع روز یکشنبه 26 دسامبر پایان منطقه است. متقاضیان باید در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، ثبت‌نام کنند. کارت شرکت در آزمون از روز سه‌‌شنبه 19 دی برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه 22 دی در شهر تهران برگزار خواهد شد. آزمون شامل دو بخش عمومی و اختصاصی است که مواد آزمون عمومی فنّاوری اطلاعات (مهارت‌های هفتگانه ICDL)،‌ ریاضی و آمار مقدماتی،‌ زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی،‌ هوش و توانمندی‌های عمومی است. متقاضیان برای اطلاع از مواد آزمون اختصاصی به ‌تفکیک رشته شغلی و عناوین شغلی و شرایط احراز می‌توانند به اطلاعیه سازمان سنجش مراجعه کنند.